AN ȘCOLAR 2016 – 2017

 

PERSONAL DE CONDUCERE

LIGA ADRIAN CRISTIAN DIRECTOR
DEMETER CLAUDIA FLORICA DIRECTOR ADJUNCT
COSMA GEORGETA FLAVIA LAVINIA DIRECTOR ADJUNCT

 

PERSONAL DIDACTIC DE PREDARE

BOLDEA DOINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
RESIGA MANUELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
ANTON CRISTINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
EPURE DORICA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PREȘCOLAR
ZINA FRENȚ PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
TOLDEA CLAUDIA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
DRĂGAN ADRIANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
DRAICA CRISTINA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
MUNTEAN DACIANA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
NICOLA ADELA PROFESOR ÎNVĂȚĂMÂNT PRIMAR
MARIȚA DELIANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
VLAD ADRIANA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ
AMITITELOAIE ADINA LIMBA ȘI LITERATURA FRANCEZĂ
IUGA SIMONA FELICIA LIMBA ȘI LITERATURA ENGLEZĂ
ZOTA MARIUS LB. ȘI LIT. ENGLEZĂ 
DEMETER CLAUDIA MATEMATICĂ
HOLHOȘ VIOREL MATEMATICĂ
BOLEA RAMONA MATEMATICĂ
CHITARU CARMEN FIZICĂ
VAIDA CAMELIA CHIMIE
CZAKO CRISTINA BIOLOGIE
LIGA ADRIAN CRISTIAN ISTORIE
CIRCO ALEXANDRA ISTORIE / CULTURĂ CIVICĂ
DONOVICI CRISTINA GEOGRAFIE
MATE MARTA GEOGRAFIE
PILȚ NICOLAE RELIGIE
IOVAN ADINA EDUCAȚIE PLASTICĂ
PLEȘEA MARIANA EDUCAȚIE MUZICALA
POPA XINIA T.I.C.
PASCU ADELINA ȘTIINȚE SOCIO UMANE
MUNTEAN GEORGETA PSIHOLOGIE
COSMA LILIANA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
COTUȚIU FLORIN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
MICU RAMONA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
MICU CRISTINEL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
GOGEAN GINA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
ENOIU CRISTIAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
TOLTEANU SORIN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
ȘĂULEAN LENUȚA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
DICU MIRELA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
COROIU IOAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
FORMINTE NICOLAE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ
SUSAN MĂDĂLINA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ AEROBICĂ
COSMA GEORGETA LAVINIA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ AEROBICĂ
JECHEREAN MIHAELA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – GIMNASTICĂ AEROBICĂ
ICLOZAN GHEORGHE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
ALEXE NICOLAE EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
LUCA MIHAI EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
JURATONI CORNELIA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
NICULESCU FLORICA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
BOZAN IOANA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ATLETISM
PÂRVĂNESCU MARINICĂ PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ
SIMINA DANIEL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – FOTBAL
SÂRBU MARIUS EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – FOTBAL
BĂDOI ION EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – FOTBAL
PASCU DIANA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – ÎNOT
GĂRBOVAN VICTOR JUDO
VASILIU CONSTANTIN JUDO
MATEI PARTENIE LUPTE LIBERE
MORAVAN SURAJ LUPTE LIBERE
AILINCĂI IOAN LUPTE LIBERE
VĂCĂRAȘU COSMIN LUPTE LIBERE
MUREȘAN ALEXANDRU KAIAC CANOE
GRĂDINARU LIVIU VOLEI
ALUPOAIE OANA VOLEI
RECLARU DORIN BASCHET
STOICOVICI COSMIN BASCHET

 

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

CATANĂ AMALIA ȘEF SERVICIU FINANCIAR CONTABIL
PISOIU LILIANA SECRETAR ȘEF
PETREAN CRISTIAN ADMINISTRATOR FINANCIAR
JAMPA BIANCA SECRETAR
ADMINISTRATOR PATRIMONIU
MOGOȘ CRISTIAN ADMINISTRATOR PATRIMONIU
CAUBA GABRIELA ADMINISTRATOR PATRIMONIU
LUCA DORINA INFORMATICIAN
PETRAȘCU ALINA LABORANT
LUNGU NICOLETA BIBLIOTECAR
PUIA VALER MAESTRU BALET
RAD IONELA PEDAGOG
IACOB MIHAELA PEDAGOG
PÎRLEA CLAUDIA PEDAGOG
IRIMIE TITIANA PEDAGOG
LUCA EUGENIA PEDAGOG
LUCA GEORGIANA SUPRAVEGHETOR NOAPTE
POPA VALERIA SUPRAVEGHETOR NOAPTE
GLĂVAN ANGELA SUPRAVEGHETOR NOAPTE
IRINCA EMILIA SUPRAVEGHETOR NOAPTE
LUPȘA CLAUDIA SUPRAVEGHETOR NOAPTE
STERIAN EMILIA SUPRAVEGHETOR NOAPTE